JANIKNATALIA

Cześć!

Nazywam się Natalia Janik, jestem (psycho)dietetyczką i założycielką marki DietaNieCud. Zawodowo pomagam innym wyglądać i czuć się lepiej w swoim ciele.


Osoby, z którymi współpracuję, cenią mnie przede wszystkim za życiowe podejście do diety, a przy tym skuteczność w działaniu. Więc jeśli do tej pory dieta kojarzyła Ci się z restrykcjami – razem to zmienimy!

 

Moja przygoda z dietetyką nie jest oryginalna – rozpoczęła się parę lat temu, gdy sama nie radziłam sobie z dodatkowymi kilogramami i nie potrafiłam skutecznie schudnąć. Poszłam na studia dietetyczne, zwiększyłam swoją świadomość żywieniową, poprawiłam stan zdrowia i sylwetkę… i raz na zawsze zmieniłam swoje życie na lepsze.

 

Studia i liczne szkolenia dały mi mnóstwo narzędzi do pracy, wzbudziły pasję do dietetyki i pomogły zrozumieć prawdziwy cel zawodowy.

 

Chcę pomagać innym wyglądać i czuć się lepiej w swoim ciele, poprzez poprawę żywienia.

 

W trakcie studiów przekazywałam to, czego się uczyłam na instagramowym koncie @dietaniecud. Nazwa ta symbolizuje mój brak sympatii do magicznych diet-cud, które utrudniają zdrową relację z jedzeniem.

Mocno wierzę, że najbardziej sensowna dieta to ta, którą jesteśmy w stanie utrzymać przez lata 🙂

Jako studentka dietetyki w sieci motywowałam do zdrowych zmian, pomagałam budować lepsze nawyki i bardzo lubiłam to robić. Zbudowałam silną społeczność młodych i wspierających kobiet. A zaraz po obronie, stworzyłam biznes plan i otworzyłam własną poradnię dietetyczną, która jest przyjazną przestrzenią dla osób szukających zmiany w życiu.

Przez ostatnie lata mieszkałam w różnych miejscach na świecie. Częste podróże i życie na pełnych obrotach nauczyło mni elastyczności w utrzymaniu zdrowych nawyków. Ta perspektywa pozwala mi lepiej rozumieć i wspierać klientów, oferując proste i skuteczne rozwiązania dostosowane do ich życia.

Uważam, że dieta nie powinna kierować naszym życiem, tylko być przyjemnym uzupełnieniem codzienności. Ja żyję na 100% i moją misją jest ułatwienie korzystania z życia również Tobie.

Moje nieustanne zaangażowanie w rozwój i zdobywanie nowej wiedzy pozwala mi dzielić się z Tobą najbardziej skutecznymi i aktualnymi metodami w dziedzinie zdrowego odżywiania. Rozumiem, że wypracowanie zdrowych nawyki to nie zawsze jest bułka z masłem (albo hummusem), dlatego moim celem jest oferowanie prostych i praktycznych rozwiązań, które pomogą Ci na drodze do lepszego zdrowia.

zadowolonych klientów
0 +
pozytywnych opinii
0 %
doświadczenia
0 lat

Stworzyłam produkty cyfrowe, które zadbają o Twoje odżywianie i realnie wpłyną na poprawę komfortu Twojego życia:

Prywatnie

Bardzo cenię w swoim życiu rodzinę, przyjaźń, wolność i humor.

Sporą część swoich pieniędzy wydaję na podróże, szczególnie po Azji, jedzenie i różne formy aktywności fizycznej. Słońce jest dla mnie największą siłą napędową, dlatego często uciekam na zimę z Polski. Kocham memy i kuchnię tajską!

Dziękuję Ci za zaufanie i możliwość pracy z Tobą na drodze do zdrowszego życia. Jeśli masz jakieś pytania:

zaufali mi